ERTEMLER yildiz

Arama

Son Yorumlar

    Balıkesire Şehit Ateşi Düştü

    Balıkesire Şehit Ateşi Düştü

    Hakkari’nin Şemdinli ilçesine bağlı Tekeli köyündeki askeri üs bölgesine teröristler tarafından düzenlenen saldırıda şehit olan Kıdemli Jandarma Başçavuş Tuncay Küssen’in baba ocağına ateş düştü.
    Hakkari’nin Şemdinli ilçesine bağlı Tekeli köyü Mergesav mevkiinde bulunan askeri üs bölgesine bir grup PKK’lı terörist tarafından öğle saatlerinde saldırı düzenlendi.

    06 Ağustos 2016 Cumartesi - 0 kez bakılmış
    Facebook 0 Twitter 0

    Güvenlik güçlerinin anında karşılık verdiği saldırıda 2 asker şehit olurken, askerlerden birinin de kimliği belli oldu. Balıkesir’in İvrindi ilçesine bağlı Çarkacı köyünden Kıdemli Jandarma Başçavuş Tuncay Küssen’in yapılan hain saldırıda şehit olduğu öğrenildi. Şehidin baba ocağı Türk bayrakları ile donatılırken, şehidin 1 yıl önce evlendiği belirtildi.

    2 gün önce doğum günüydü
    Şehit Tuncay Küssen’in 3 Ağustos günü sosyal paylaşım ağından doğum gününü kutlayanlara gönderdiği mesaj ise dikkat çekti. Küssen’in, “Siz doğum günümü kutlayan çok değerleri arkadaşlarım, abilerim, ablalarım, akrabalarım. Bir kez daha ne kadar sevildiğimi anladım ve beni bu kutsal görevimde unutmadığınızı bir kez daha anladım. Sizlere teşekkür ederim. Hepinizin yeri bende bir başka. Allah’a emanet oldun. Ben var oldukça sizler rahat uyuyun” cümleleri yürekleri dağladı.
    Darbecilere lanet yağdırdı
    15 Temmuz darbe girişimi sonrası sosyal paylaşım ağından, darbecilere de lanet yağdıran Küssen şu ifadelere yer verdi:
    “17 Temmuz’da Şehit Mensubu olduğum Şerefli Türk Ordusu’nun bir mensubu olarak yapılmaya çalışılan bu şerefsizce girişimin ne bir parçasıyım, ne de destekçisiyim. Demokrasiden ve milletimin hürriyetinden yana saf tutmuş bir Türk askeri olarak bu memleketin huzurunu bozmaya çalışanları lanetliyor ve Allah’a havale ediyorum. Bilinsin ki, şerefli Türk askerinin adını kötülemeye çalışan ve halkına silah doğrultan bu kansız grubun karşısında, milletimin namus, şeref, din ve bayrak güvencesi için ettiğim yeminimin ölene kadar arkasındayım. Ne mutlu Türküm diyene” dedi.
    İha

    İlgili Görseller
    FB_IMG_1470463154547

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Sayfalar

    Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
    iPortal Kodlayan: Özer Gül