ERTEMLER

Arama

Son Yorumlar

  Bigadiç’in Parlayan Yüzü Hera Termal

  Bigadiç’in Parlayan Yüzü Hera Termal

  Bigadiç İlçesinde faaliyet gösteren Hera Termal tesislerinde hizmete giren aquapark havuz büyük ilgi görüyor.

  13 Ağustos 2016 Cumartesi - 0 kez bakılmış
  Facebook 0 Twitter 0

   

   

  Bigadiç İlçesinde faaliyet gösteren Hera Termal tesislerinde hizmete giren  aquapark havuz büyük ilgi görüyor.Açıldığı günden beri devremülk üyelerin yoğun ilgisini çeken havuz tüm Bigadiçin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

  Hera Termal Bigadiç’in ekonomisine çok büyük katkısı olan ve yıllık ilçeye 50 bin kişinin getirilmesini sağlayan termal tesis İlçe esnafının yüzünün gülmesinde de etkili oluyor.

  Bigadiç Hera Termal İşletme Müdürü Nur Çetinkaya yaptığı açıklamada ‘‘Tesislerimizde 2.etap aquapark havuzumuz hizmete girdi. Odalarımızda yenileme çalışmaları devam ediyor. Hera Termalimizi hem güzelleştirme hem de modernleştirme çalışmaları ile en iyi hale getirmeye çalışıyoruz. Devremülk üyelerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Bigadicimizin ismini Türkiye ve Dünya çapında duyurmaya devam edip Turizm anlamında ilçemizi zirveye taşıyacağız.’’dedi.

  Devremülk üyeleri hergün yenilenen ve çok titiz şekilde çalışmalarını sürdüren Hera Termal Tesisleri çalışanlarına teşekkür ediyorlar.Hera Termal Devremülk üyesi Zübeyde Özal ‘‘ Ben Bigadiçliyim Hera Termal Tesislerininde yaklaşık 6 yıllık üyesiyim.Yapılan hizmetlerden çok memnunum.Aquapark’ın açılmasından dolayı çok mutluyum.çocuklarım ve torunlarım için çok güzel bir eğlence mekanı haline geldi.Bigadiçli ve tüm vatandaşlarımız gönül rahatlılığı içersinde Hera Termal tesislerinden devremülk satın alabilirler.Ben 6 yıldır Hera Termal Devremülk üyesiyim ve çok memnunum.dedi.

  İlgili Görseller

   

  ????????????????????????????????????

  ????????????????????????????????????

  3

  ????????????????????????????????????

  ????????????????????????????????????

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sayfalar

  Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
  iPortal Kodlayan: Özer Gül