ERTEMLER

Arama

Son Yorumlar

  Emin Un Fabrikasından Şehit Ailelerine Destek

  Emin Un Fabrikasından Şehit Ailelerine Destek

  Bigadiç’de Emin Un Fabrikası sahibi Ergün Çabuk’un , başlattığı kampanya kapsamında, Bigadiçli şehit ailelerine ücretsiz Yıllık un ihtiyaçlarını karşılayıp ücret talep etmeyeceğini açıkladı.

  16 Ağustos 2016 Salı - 0 kez bakılmış
  Facebook 0 Twitter 0

  Bigadiç’de Emin Un Fabrikası sahibi Ergün Çabuk’un , başlattığı kampanya kapsamında,  Bigadiçli şehit ailelerine ücretsiz Yıllık un ihtiyaçlarını karşılayıp ücret talep etmeyeceğini açıkladı.  Yaklaşık bir hafta önce kampanya başlatan Ergün Çabuk, Bigadiç-Balıkesir karayolu Babaköy yol ayrımı önünde bulunan Emin Un Fabrikasına  gelen Bigadiçli şehit ailelerine ücretsiz  yıllık un ihtiyacını verileceği açıkladı.

  Emin Un Fabrikası sahibi Ergün Çabuk ‘‘Ben de ülkeme çalışarak, vergi ödeyerek hizmet ediyorum. Şehit yakınları için elimden geleni her zaman yaptım, bundan sonra da yapacağım. İlerleyen dönemde sadece un  değil ücretsiz çay ve şeker imkanı sağlamayı düşünüyoruz. Şimdilik Un ile başladık. Bigadiç’de Şehit yakını olduğunu beyan eden hemşehrilerim, Un fabrikamızdan  yıllık un ihtayaçlarını alabilecek.  Şehitlerimizin tümüne Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum. Onlar bize şehitlerimizin emaneti.” diye konuştu.

  Ergün Çabuk, kampanyanın ilerleyen dönemde ülke geneline yayılmasını arzu ettiğini söyledi.

  İlgili Görseller

   

  ????????????????????????????????????

  emin un fabrika

  Emin Un fabrikası

  Emin Un fabrikası

  ????????????????????????????????????

  ????????????????????????????????????

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sayfalar

  Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
  iPortal Kodlayan: Özer Gül