ERTEMLER

Arama

Son Yorumlar

  Bigadiç Eti Bor İşletme Müdürü Bilal Ambarın Acı Günü

  Bigadiç Eti Bor İşletme Müdürü Bilal Ambarın Acı Günü

  15 Temmuzda gerçekleştirilen darbe girişiminde İstanbul Boğaz Köprüsünde askerlerin açtığı ateşte şehit olanlardan biri de Bigadiç Eti Bor İşletmeleri Müdürü Bilal Ambarın kuzeni (Amca oğlu )Rizeli Muhammet Ambar’dı. Rize’nin Çayeli ilçesi Şenoz köyü nüfusuna kayıtlı olan ve yaklaşık 40 yaşlarında olan evli ve 2 çocuk babası Muhammet Ambar, İstanbul’da yaşıyordu. Ambar, darbeye teşebbüs eden askeri […]

  30 Temmuz 2016 Cumartesi - 0 kez bakılmış
  Facebook 0 Twitter 0

  15 Temmuzda gerçekleştirilen darbe girişiminde İstanbul Boğaz Köprüsünde askerlerin açtığı ateşte şehit olanlardan biri de Bigadiç Eti Bor İşletmeleri Müdürü Bilal Ambarın kuzeni (Amca oğlu )Rizeli Muhammet Ambar’dı.

  Rize’nin Çayeli ilçesi Şenoz köyü nüfusuna kayıtlı olan ve yaklaşık 40 yaşlarında olan evli ve 2 çocuk babası Muhammet Ambar, İstanbul’da yaşıyordu. Ambar, darbeye teşebbüs eden askeri birliklerin İstanbul Boğaz Köprüsü’nü trafiğe kapatmalarına tepki göstermek için köprü üzerine gelmişti. Ambar, burada askerlerin açtığı ateş sonucu hayatını kaybederken, cenazesinin İstanbul’da toprağa verildiği öğrenildi.Cenaze nedeniyle izinde olup Bugün göreve başlayan Eti Maden İşletmeleri müdürü Bilal Ambar taziyeleri kabul etti.

  İlgili Görseller

  13692703_744803315660094_8560472154255994632_n

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sayfalar

  Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
  iPortal Kodlayan: Özer Gül