ERTEMLER

Arama

Son Yorumlar

  ÖNCE EMNİYET

  ÖNCE EMNİYET

  Bigadiç’de yaya ve emniyet kemeri farkındalığı oluşturmak amacıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından etkinlik düzenlendi. Bigadiç –Balıkesir yolu üzerinde düzenlenen etkinlikte, Bigadiç Kaymakamı Mehmet Halis Aydın, Bigadiç İlçe Emniyet Müdürü Faik Karabaş ve Bigadiç İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Bulut Doğan durdurdukları araçlarda bulunan sürücü ve yolculara konu hakkında bilgi verdi. Trafik ekiplerince […]

  13 Mayıs 2022 Cuma - 0 kez bakılmış
  Facebook 0 Twitter 0

  Bigadiç’de yaya ve emniyet kemeri farkındalığı oluşturmak amacıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından etkinlik düzenlendi. Bigadiç –Balıkesir yolu üzerinde düzenlenen etkinlikte, Bigadiç Kaymakamı Mehmet Halis Aydın, Bigadiç İlçe Emniyet Müdürü Faik Karabaş ve Bigadiç İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Bulut Doğan durdurdukları araçlarda bulunan sürücü ve yolculara konu hakkında bilgi verdi.

  Trafik ekiplerince yapılan bilgilendirmede sürücülere, “5 Adımda Güvenli Trafik için; yaya yolunda ilerleyelim, görünür olalım, trafik ışıklarını takip edelim, yaya geçidini kullanalım, cep telefonuna değil yola odaklanalım” denildi.

  Artan uygulama ve denetimler ile vatandaşlara yönelik trafik güvenliği eğitimlerinin kazalardaki ölüm ve yaralanma sayılarını ciddi oranda azalttığını dile getiren Kaymakam Mehmet Halis Aydın, sürücülerden, araçlarının bakımlarını düzenli yaptırmalarını, emniyet kemerini takmalarını, seyahat esnasında cep telefonu kullanmamalarını ve diğer kurallara uymalarını istedi.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sayfalar

  Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
  iPortal Kodlayan: Özer Gül