ERTEMLER

Arama

Son Yorumlar

  VEKİL UYGUR MÜJDELEDİ BİGADİÇ’E YAKIŞACAK

  VEKİL UYGUR MÜJDELEDİ BİGADİÇ’E YAKIŞACAK

  Ak Parti Balıkesir Milletvekili Bigadiç’li hemşehrimiz Av.Belgin Uygur Bigadiç’lilere Müjdeleyerek duyurdu. Vekil Uygur yaptığı açıklamada: ‘‘Daha önce de açıkladığımız gibi Eylül 2021 de  İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Bigadiç’e yeni hükümet konağı yapılması sözünü almıştık. Eylül ayından bu zamana kadar da takip ettiğimiz süreçte ilgili bakanlıklarımız arasında yazışmalar yapıldı. Tamamlanan yazışmalar […]

  16 Mayıs 2022 Pazartesi - 0 kez bakılmış
  Facebook 0 Twitter 0

  AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ AV. BELGİN UYGUR

  Ak Parti Balıkesir Milletvekili Bigadiç’li hemşehrimiz Av.Belgin Uygur Bigadiç’lilere Müjdeleyerek duyurdu. Vekil Uygur yaptığı açıklamada: ‘‘Daha önce de açıkladığımız gibi Eylül 2021 de  İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Bigadiç’e yeni hükümet konağı yapılması sözünü almıştık. Eylül ayından bu zamana kadar da takip ettiğimiz süreçte ilgili bakanlıklarımız arasında yazışmalar yapıldı. Tamamlanan yazışmalar sonucunda arsa tahsisi yapıldı ve  Sayın Bakanımız Süleyman Soylu’nın talimatlarıyla gerekli olan ödenek Balıkesir Valiliğimizin bütçesine aktarıldı. Yeni Hükümet Konağımızın Projesi hazırlandı ve proje bakanlık onayından geçti. Son aşamaya geldik. İhalesi yapılıp inşaatına başlanacak. En kısa sürede de inşaatı tamamlanıp hayırlısıyla hizmete açılacak.  “dedi.

  Büyüyen ve gelişen ilçemizin ihtiyaçlarını karşılamak için Bigadiç Belediyemiz tarafından tahsis edilen 5197 m² lik arsa üzerine yapılacak olan Yeni Hükümet Konağımız bodrum + zemin + 2 kat olmak üzere 4 kat olacak ve 3236 m² kapalı alana sahip olacak. Adli hizmetlerin de yürütüleceği yeni Hükümet Konağımızda açık otoparkı da olan yeni, daha güzel fiziki şartlarda modern bir bina ile Bigadiçli hemşehrilerimizin daha iyi hizmet almasını sağlayacağız. Mevcut hükümet konağımız da muhafaza edilerek kullanılmaya devam edilecek. Yeni Hükümet Konağının yapılmasıyla  hemşehrilerimiz kamu hizmetlerine, Adli ve İdari hizmetlere  çok daha iyi şartlarda, daha kolay ve konforlu bir şekilde ulaşabilecekler.  Yeni hükümet konağı tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun.

  Balıkesirli hemşehrilerimiz her şeyin en güzeline en iyisine layık. Biz de Milletvekili olduğumuz günden beri hem Bigadiç ilçemizde hem de bütün ilçelerimizde hemşehrilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Balıkesir’imize hizmetlerimiz devam edecek. AK Parti siyaseti eser siyaseti, hizmet siyaseti. Bizim derdimiz doğduğumuz, doyduğumuz, havasını koklayıp, suyunu içtiğimiz güzel topraklara hizmet etmek, derdimiz yalnızca gök kubbede hoş bir Seda bırakmak. Bu vesileyle Bigadiç ilçemize bu değerli eseri kazandırılmasındaki katkılarından dolayı Bigadiç Belediye Başkanımız İsmail Avcu’ya ve Balıkesir’e hizmet noktasında her daim destekçimiz olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya teşekkür ederim.’’ Dedi.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sayfalar

  Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
  iPortal Kodlayan: Özer Gül