ERTEMLER

Arama

Son Yorumlar

  Balkes 2. Etap İçin Top Başı Yaptı

  Balkes 2. Etap İçin Top Başı Yaptı

  Akşam saatlerinde toplanan kırmızı-beyazlılar, düz koşu ve ısınma hareketleri yaparak günü tamamladı. Kampı yakından takip eden Balıkesirspor Futbol Şube Sorumlusu Harun Atabay, 2. etap kamp döneminin daha yoğun olacağını söyledi. Atabay, “İlk etapta oyuncularımızın özellikle fiziksel anlamda çalışmaları ve testleri yapıldı. Teknik heyetin belirlediği temel futbol prensiplerinin üzerinde durulan saha içi ve teorik çalışmalar yapıldı. Aramıza katılan yeni oyuncular da oldu” dedi.

  02 Ağustos 2016 Salı - 0 kez okunmuş
  Facebook 0 Twitter 0

  Birinci etap çalışmalarını sorunsuz bir şekilde tamamladıklarını söyleyen Atabay, 2. etabın daha da zorlu geçeceğini ifade ederken, yeni bir kadro kurmalarına rağmen futbolcuların çok çabuk bir şekilde kaynaşmasının sevindirici olduğuna dikkat çekti. Atabay, “Tabi ikinci etapta tempo daha da artacak ve yoğun olacak. Futbolcularımız da bunun bilincinde. Şuan hiçbir sıkıntımız yok” dedi.

  1. ETAPTA 4 HAZIRLIK MAÇI YAPACAK

  Öte yandan Balıkesirspor,  başladığı 2. etap Kızılcıhamam kampı 12 Ağustosta sona erecek. Kırmızı-Beyazlılar kamp süresince 4 hazırlık maçı yapacak. Tarihi belli olan 3 hazırlık maçının rakipleri şu şekilde:

  3 Ağustos Erzurum Büyükşehir Belediye,

  6 Ağustos Manisaspor,

  9 veya 11 Ağustos Ümraniyespor

   

  İlgili Görseller

   

  1469725116_183_1469725116_579a39bc2cb2a

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sayfalar

  Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
  iPortal Kodlayan: Özer Gül