ERTEMLER

Arama

Son Yorumlar

  Örnek Başkan İsmail Avcu

  Örnek Başkan İsmail Avcu

  Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’dan örnek davranış.

  19 Ağustos 2016 Cuma - 0 kez bakılmış
  Facebook 0 Twitter 0

  Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’dan örnek davranış.Balıkesir ve çevrelerinde şehit  cenazelerine ,Bigadiçli hemşehrilerinde katılım göstermesi için sınırsız otobüsler kaldırıp şehit leri yalnız bırakmıyor.Son şehidimiz  Bitlis’teki terör saldırısında şehit olan Uzman Onbaşı Mesut Demir, memleketi Sındırgı Debeler Köyüne araçlar kaldırdı,Bigadiç’li hemşehrilerinin cenazeye katılımlarını sağladı.

  Bigadiç’li vatandaşlar ise ‘’Ne zaman Balıkesir’e şehit ateşi düşse Başkanımız Bigadiç’de seferberlik ilan ediyor.Bizlerin cenazeye katılmalarını  sağlıyor.Kendisi geçirmiş olduğu büyük rahatsızlığını unutup,sıcak soğuk demeden şehitlerimiz için koşuyor.Başkanımızdan Allah razı olsun.’’dediler.

  Diğer yandan Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu Şehidimiz için yapmış olduğu açıklamada ‘‘Bitlis’teki alçak terör saldırısında şehit olan Sındıgırgı ilçesinden kahraman evladımız Jandarma Uzman Onbaşı Mesut Demir’e ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.’’dedi.

  İlgili Görseller

  ????????????????????????????????????

  Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu

  ????????????????????????????????????

  ????????????????????????????????????

  14089296_576672062512418_116780564122054974_n

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sayfalar

  Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
  iPortal Kodlayan: Özer Gül