ERTEMLER

Arama

Son Yorumlar

  Dizi Oyuncusu Bigadiç’de Tatilde

  Dizi Oyuncusu Bigadiç’de Tatilde

  Dizi oyuncusu Bigadiç Hera Termal’de tatilde.

  21 Ağustos 2016 Pazar - 0 kez bakılmış
  Facebook 0 Twitter 0

  Dizi oyuncusu Bigadiç  Hera Termal’de tatilde.

  Balıkesir’in Bigadiç İlçesinde bulunan Hera Termal tesisleri  dizi oyuncusu İrem Kahyaoğlunu misafir ediyor .İsmini Karadayı dizisinde  Suna Karakteriyle duyuran  İrem Kahyaoğlu ,Bigadiç gibi şirin bir ilçede tatil yapmaktan çok mutlu olduğunu ifade etti.

  Dizi oyuncusu İrem Kahyaoğlu gazetemiz  www.bigadicgazetesi.com.tr  ye  yaptığı açıklamada ‘‘Ben Bigadiç Hera Termal’e  yıllar önce gelmiştim.Yıllar sonra geldiğimde tesisleri  çok gelişmiş gördüm.Ben hafta sonlarını İstanbul’un yoğunluğundan buraya geliyorum.İnanılmaz iyi geliyor .İstanbul’da en lüks otellerde bulamadığımız konforu burada çok rahat bulabiliyoruz.Organik ürünler ile kahvaltılarımız, akşamları bir aile sıcaklığı taze yemekler ,burası tam bir köy ortamı ferah ve eğlenceli ve huzurlu bir yer.Ben burayı çok seviyorum.  Bigadiç’i bilmezdim. Hera Termal den sonra ailem geldikçe bende dizi çalışmaları ve provalardan fırsat buldukça buraya gelmeye çalışıyorum. Bilindiği üzere  biz oyuncuların dizi çalışmaları esnasında makyajdan dolayı cildimiz çok yıpranıyor.Ben 4 yıl buraya düzenli bir şekilde geliyorum. Burada termal suyu kullandığım günden beri ,cildime bakmıyorum ,Yüzüme krem bile sürmüyorum.Çünkü inanılmaz güzel bir termal suyu var cildi yeniliyor.Hem herkes şifa için burada oluyor.Benim gibi gençler ise güzelleşmek için geliyorlar.Herkesin deva bulabileceği Termal sular var.Termal kaynağı burası ve bunun değerlendirebiliyoruz. Termal suları şifadır,güzelliktir,sağlıktır. Bence Ülke olarak bu tür Termal Tesislere Ülke olarak sahip çıkmalıyız.Sadece yaşlıların gittiği bir yer olarak düşünmeyelim.Bunun modernleşmiş haline spa diyoruz şehirlerde, bizde Termal diyoruz.Bu anlamda sanat camiasındaki tüm arkadaşlarımı bu güzel ilçemiz Bigadiç’e davet ediyorum.’’dedi.

  İrem Kahyaoğlu ,Uzun dönem Kenan İmirzalioğlu’nun baş rollerini oynadığı Karadayı dizisinde,Suna Karakterini canlandırdı. Fox Tv de yayınlanan Aşk yalanı sever dizisinde Hemşire Bahar,Ali ye dizisinde Fazilet ‘i canlandırdı.Trabzonlu olan tiyatro sanatçısı,11 yıldır Şehir Tiyatroları oyuncusu,Kocaeli’de yaşıyor.

  İlgili Görseller

  ????????????????????????????????????

  İrem KAHYAOĞLU

  ????????????????????????????????????

  İrem Kahyaoğlu

  ????????????????????????????????????

  Hera Termal

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sayfalar

  Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
  iPortal Kodlayan: Özer Gül