ERTEMLER

Arama

Son Yorumlar

  Başkan Kafaoğlu Gaziantep Saldırısını Kınadı

  Başkan Kafaoğlu Gaziantep Saldırısını Kınadı

  Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu terörün kirli yüzünü yine gösterdiğini, hainlerin bu tür saldırılar ile emellerine ulaşamayacağını ifade ederek, Gaziantep’te düğün salonuna gerçekleştirilen terör saldırısını kınadı. Başkan Kafaoğlu, Gaziantep’de düğün salonuna yapılan hain saldırıyı kınadı. Ülkenin birliğini, beraberliğini ve huzurunu hedef alan alçakça saldırıyı lanetleyen Kafaoğlu, “Milletimiz dimdik ayaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti güçlü bir devlettir. […]

  21 Ağustos 2016 Pazar - 0 kez bakılmış
  Facebook 0 Twitter 0

  Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu terörün kirli yüzünü yine gösterdiğini, hainlerin bu tür saldırılar ile emellerine ulaşamayacağını ifade ederek, Gaziantep’te düğün salonuna gerçekleştirilen terör saldırısını kınadı.
  Başkan Kafaoğlu, Gaziantep’de düğün salonuna yapılan hain saldırıyı kınadı. Ülkenin birliğini, beraberliğini ve huzurunu hedef alan alçakça saldırıyı lanetleyen Kafaoğlu, “Milletimiz dimdik ayaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti güçlü bir devlettir. Milletimiz birlik ve beraberlik içerisinde olduğu müddetçe terörün üstesinden gelinecektir. Devletimiz kararlı bir şekilde terörün her türlüsüyle mücadele ediyor. Bütün terör örgütlerine karşı millet olarak biriz ve beraberiz. Devletimiz son derece güçlü. Devletimiz mücadelesini en güçlü bir şekilde sürdürüyor ve teröre asla taviz verilmeyecektir. Gaziantep’deki saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralanan ve hastanede tedavi altında olan vatandaşlarımızın da bir an evvel sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum” dedi.

  İlgili Görseller

  ALTIEYLÜL BELEDİYE BAŞKANI ZEKAİ KAFAOĞLU (TAŞKIN SARICA/BALIKESİR-İHA)

  ALTIEYLÜL BELEDİYE BAŞKANI ZEKAİ KAFAOĞLU 

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sayfalar

  Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
  iPortal Kodlayan: Özer Gül